Pomoc v starostlivosti o zrak a sluch

Na trhu od roku 1994 

Optické produkty

Kavita pracuje so značkami, ktoré odrážajú našu víziu. Okuliare, kontaktné šošovky, optické šošovky je len výber kategórií, ktoré Kavita ponúka.

Okuliare
Safilo
Safilo
Značkové okuliare

Safilo vlastní portfólio exkluzívnych značiek okuliarov v roku 2018 – Carrera, Polaroid, Smith, Safilo a Oxydo – a licencované značky Dior, Fendi, Banana Republic, Bobbi Brown, BOSS, BOSS Orange, Elie Saab, Fossil, Givenchy, Havaianas, Jack Spade, Jimmy Choo, Juicy Couture, kate spade new york, Liz Claiborne, Love Moschino, Marc Jacobs, Max Mara, Max&Co., Moschino, Pierre Cardin, rag&bone, Saks Fifth Avenue, Swatch, a Tommy Hilfiger.

Marchon
Marchon
Značkové okuliare

Táto spoločnosť začala ako predplatená nezisková spoločnosť v optickom priemysle. V súčasnosti sa ich vízia vyvinula o niečo ďalej. Vlastnia 5 vzájomne sa dopĺňajúcich spoločností a perfektne slúžia nasledujúcim trhom: Očné poistenie, Módne okuliare, Na zákazku vyhotovené šošovky, Oftalmologická technológia, Maloobchodná činnosť

Menrad
Menrad
Značkové okuliare

Meno MENRAD predstavuje prvotriednu kvalitu a úroveň. Táto značka vytvára moderné a sofistikované dizajny s ideálnym pohodlím pre všetky vekové skupiny. Každá z ich módnych kolekcií ponúka módne rámy top kvality pre uspokojenie všetkých svojich zákazníkov.

Marcolin
Marcolin
Značkové okuliare

Spoločnosť Marcolin pôsobí v 127 krajinách prostredníctvom svojich 161 distribučných spoločností. Taktiež vlastnia 4 showroomy v Hong Kongu, Miláne, New Yorku a Paríži. V roku 2016 vyrobili a predali 14 miliónov okuliarových rámov, a to všetko vďaka ich globálnej infraštruktúre. Spoločnosť zamestnáva 1750 zamestnancov a 650 predajcov.

Rodenstock
Rodenstock
Značkové okuliare a šošovky

Kompetencia v šošovkách rovanko ako v rámoch činí Rodenstock unikátnou značkou v očnej optike, pretože dokáže ponúknuť svojmu zákazníkovi kompletný “okuliarový” systém z jedného zdroja.

 
Search
Nenašli ste značku, ktorú ste hľadali?

Kavita ponúka produkty od viac ako 100 , ktoré nie sú umiestnené na tejto stránke. Kontaktujte nás a my Vám poskytneme celý zoznam.

Kontaktné šošovky
Šošovky

Objednajte si katalóg produktov

Spotrebiteľské produkty

Šošovky

Naša rozsiahla škála optických šošoviek zahŕňa asférické, sférické a cylindrické šošovky. Ponúkame obe šošovky, s aj bez antireflexnej vrstvy na povrchu šošovky.

Značkové okuliare a súkromné značky

Viac ako 70 svetovo známych značiek od najväčších výrobcov okuliarov.

Kavita dokáže implementovať Vaše logo na Vaše dizajny okuliarov a pomôcť Vám vytvoriť niečo výnimočné pre Vaše podnikanie. Vo svete optiky podnikáme už od roku 1994 a spolupracujeme s niektorými z najväčších výrobcov okuliarov a predajcov vo svete.

Kontaktné šošovky

Uspokojenie potrieb pacienta začína hĺbkovou analýzou jeho očí, životného štýlu a poteby nápravy zraku. Kavita s Vami prekonzultuje Vaše potreby a obstará rozličné kontaktné šošovky a ďalšie produkty.

Denné kontaktné šošovky
Dvojtýždenné kontaktné šošovky
Mesačné kontaktné šošovky
Farebné kontaktné šošovky
Tórické kontaktné šošovky
Multifokálne kontaktné šošovky
Starostlivosť o oči (starostlivosť o šošovky, kvapky od očí, vlhčené obrúsky na oči)