Toetame silma- ja kuulmishooldusega

tegelevaid ettevõtjaid alates aastast 1994

 

Meist

Me oleme Kavita. Meie pereäri ei tegele ainult tervishoiutöötajatele müügiga, vaid loome nendega eluaegsed suhted. Me kohtleme Sind nagu pereliiget, sest Sinu edu on meie edu. 


MEIE LUGU

Alates meie tagasihoidlikust alguses on meie perekeskne lähenemine ja tõsine tööeetika meie kasvu toetanud. Kõik algas 1994. aastal, kui reis meie kodulinnast Leedus Saksamaale meid esimese äripartnerluseni viis. Alustades uut prilliraamide müügiga tegelevat ettevõtet, oli Kavita sündinud. 

Meie tooted, teenused ja koostööd laienesid tasapisi üle järgmise 20 aasta. Alustades prillide, oftalmilise varustuse ja meditsiiniseadete tellimisest, müügist ja tootmisest kuni paljude tuntud prilliraamide kaubamärkide (nt Guess, Calvin Klein ja Lacoste) turustamiseni, kasvas ka meie kogemus. Meil on olnud sellel teekonnal võimalus arendada palju edukaid suhteid kuulsate ettevõtetega, sealhulgas Avizor, Topcon, Marchon ja Johnson & Johnson. Ka nemad aitasid meie kasvule kaasa. 

Et ühiskonda panustada, lõime 2012. aastal Riikliku Optikute Ühingu, mille eesmärgiks on ühendada optilistes ettevõtetes töötavad inimesed ning edendada kogu valdkonda. Oleme teinud EL-iga koostööd just selle eesmärgi nimel.

Kvaliteedijuhtimine

Selleks, et oma klientidele võimalikult häid teenuseid ja lahendusi pakkuda, on Kavita kujundanud ja rakendanud oma Kvaliteedijuhtimise Süsteemi, mis on kooskõlas viimase ISO 9001:2015 standardiga.

Veidi Kavitast 

Tugevad peresidemed moodustavad meie kaubamärgi aluse ja meie lahke suhtumine on kõikide meie tegevuste kesksel kohal. 

Tootjad üle kogu maailma, sealhulgas USAst, Saksamaalt, Jaapanist, Itaaliast, Hispaaniast, Poolast ja muudest riikidest, on rõõmu tundnud Kavita suurepärase väärtusega teenustest ja teevad seda jätkuvalt.

Olles optikatööstuse esirinnas, on meie igapäevaseks eesmärgiks tööstuse takistuste ületamine Leedus.

Teenuste ulatus 

Erinevalt meie konkurentidest ei piira me end klaaside ja raamidega.
Meie klientidel on ka võimalus osta meditsiiniseadmeid või kasutada teenuseid, nagu näiteks optikapoodide reklaam.

Miks? Sellepärast, et kliendid on Kavita prioriteet nr.1 . Te olete pereliikmed ja me teeme kindlaks, et oleksite 100% rahul. 

Hulgikaubandus 

Oftalmo- ja meditsiinikaupade hulgimüük, tarbekaupadest meditsiiniseadmeteni.

Hooldus 

Garantii ja garantiijärgsed teenused meditsiiniseadmetele, näiteks ennetav diagnostika.

Nõustamine

Uute meditsiiniseadmete paigaldamine ja koolitus.

E-kaubandus 

Lihtne juurdepääs meie toodetele ning kaasaegsele hulgikaubandusele.

Tegev alates aastast 1994 

Üle 20 aasta kogemust turu parima kvaliteediga optiliste ja tervishoiutoodete pakkumise alal.

Usaldusväärne tarnija 

ISO 9001:2015 alusel sertifitseeritud laojuhtimisteenused, mis garanteerivad, et Sinu tellimused jõuavad kiiresti ja ilma vigadeta.