Toetame silma- ja kuulmishooldusega

tegelevaid ettevõtjaid alates aastast 1994

 

Optikakauba

Kavita teeb koostööd vaid kaubamärkidega, kes meie nägemust jagavad. Prillid, kontaktläätsed ning optilised klaasid on mõned Kavita poolt pakutavad kategooriad. 

Prillid
Safilo
Safilo
Kaubamärgiga prillid

Safilol on 2018. aastal olnud valik kaitstud prillide kaubamärke – Carrera, Polaroid, Smith, Safilo ja Oxydo – ning litsentsitud kaubamärke Dior, Fendi, Banana Republic, Bobbi Brown, BOSS, BOSS Orange, Elie Saab, Fossil, Givenchy, Havaianas, Jack Spade, Jimmy Choo, Juicy Couture, kate spade new york, Liz Claiborne, Love Moschino, Marc Jacobs, Max Mara, Max&Co., Moschino, Pierre Cardin, rag&bone, Saks Fifth Avenue, Swatch ja Tommy Hilfiger.

Marchon
Marchon
Kaubamärgiga prillid

See ettevõte alustas esimese ettemakstud mittetulundusettevõttena nägemiskindlustuse vallas optikatööstuses. Tänapäeval on nende nägemus arenenud millekski palju suuremaks. Neil on 5 täiendavat ettevõtet ja tegutsevad laitmatult kõikides järgnevates valdkondades: silmahoolduskindlustus, haute couture prillid, personaliseeritud läätsed, oftalmoloogiline tehnoloogia ning jaemüügilahendused

Menrad
Menrad
Kaubamärgiga prillid

Nimi MENRAD tähendab kõrgetasemelist kvaliteeti ja erilisust. See kaubamärk loob kaasaegseid ja peeneid disaine täiusliku mugavusega igale vanuseklassile. Iga nende moodne kollektsioon pakub moodsaid, kõrge kvaliteediga prilliraame, et kõiki oma kliente rahuldada.

Marcolin
Marcolin
Kaubamärgiga prillid

Marcolin on esindatud 127 riigis oma 161 turustusettevõtte kaudu. Samuti on neil 4 otsest väljapanekusaali Hong Kongis, Milaanos, New Yorgis ja Pariisis. Ainuüksi 2016. aastal tootsid ja seejärel müüsid 14 miljonit prilliraame. See kõik on tänu nende rahvusvahelisele infrastruktuurile. Neil on 1750 töötajat ja 650 müüjat

Rodenstock
Rodenstock
Kaubamärgiga prillid ja läätsed

Pädevus nii läätsede kui ka prilliraamide alal teeb Rodenstocki oftalmoloogilise optika vallas üheks ainulaadseks kaubamärgiks, kuna neil on võimalus pakkuda prillikandjatele terviklikku ”prillisüsteemi” ühes kohas.

 
Otsi
Ei leia otsitavat kaubamärki?

Kavita pakub üle 100 kaubamärgi, mida siin mainitud ei ole. Võta meiega ühendust ning anname Sulle tervikliku listi kõikide kaubamärkide nimedega.

Kontaktläätsed
Läätsed

Telli tootekataloog

Tarbekaubad

Prilliklaasid 

Meie laialdane valik optilisi klaase hõlmab asfäärilisi, sfäärilisi ja silindrilisi klaase. Meil on nii peegeldumisvastase pinnakattega klaase kui ilma. 

Kaubamärgiga prillid ja jaemüüja kaubamärgiga prillid 

Kavita võib rakendada teie logo meie prillide disainile ja aidata teil luua midagi ainulaadset oma äri tarvis. Me oleme olnud optilises äris alates 1994. aastast ja oleme paika pannud koostöö mõne maailma suurima prillide kaubamärgi ja jaemüüjaga. 

Kontaktläätsed 

Oma patsientide vajaduste rahuldamine algab tema silmade, elustiili ja nägemise korrigeerimise vajadustest arusaamisega. Kavita nõustab teid ning pakub erinevaid kontaktläätsede tooteid.

Ühepäevased kontaktläätsed
Kahenädalased kontaktläätsed
Ühekuulised kontaktläätsed
Värvilised kontaktläätsed
Toorilised kontaktläätsed
Multifokaalsed kontaktläätsed
Silmahooldustooted (kontaktläätsede hooldus, silmatilgad kuivade silmadele, silmalaugude lapikesed)