Toetame silma- ja kuulmishooldusega

tegelevaid ettevõtjaid alates aastast 1994

 

Meditsiiniseadmed

Kavita teeb koostööd silma- ja kuulmishooldusega tegelevate kaubamärkidega, kes jagavad meie nägemust, pakkudes Sulle parimaid tooteid alustades oftalmoloogilistest seadmetest, kuni kirurgia ja mööblini. 

Oftalmoloogia
Topcon
Topcon
Diagnostika, refraktiivsed seadmed ja raviseadmed

Topcon loodi 1932. aastal. Topcon on tehniliselt arenenumate instrumentidega üle 40 aasta turul juhtival positsioonil olnud. Tootevalik sisaldab suurimat valikut täppisinstrumente ühelt tootjalt, pakkudes laiade kasutusvõimalustega tooteid, sh. kuvamise, diagnostika, refraktiivsel, kirurgilisel ja kättetoimetamise alal.

Haag-Streit Surgical
Haag-Streit Surgical
Pilulambid, tonomeetria, biomeetria ja perimeetria

Ettevõte arendab tooteid oftalmoloogia, pneumoloogia ja mikrokirurgia tarvis. Haag-Streit arendab, toodab ja tarnib kõrgetasemelisi tooteid ja teenuseid, mis rõhutavad kaubamärgi põhiväärtusi.

Haag-Streit Group on integreeritud Meditsiiniseadmete Äriüksusena Metall Zug AG-s. Metall Zug on ettevõtete tööstuskontsern, mille peakontor asub Zugis, Šveitsis.

Katena
Katena
Seadmed, läätsed, koonused ja bioloogilised ained

Katena on innovatsioonist lähtuv, meditsiinilise tehnoloogia ettevõte, mis järeleandmatult teenindab silmahoiukogukonda. Nende eesmärgiks on luua turul kliinilist ja majanduslikku väärtust. Nad suudavad seda saavutada, kasutades teadustööd, disaini, tootmist ja seadmeid, et säilitada või taastada nägemist ning palju muud.

Volk
Volk
Oftalmilised läätsed

Volk Optical Inc. on esimene kõrgeima kvaliteediga oftalmoloogiliste läätsede disainer ja tootja. Nende 3nda generatsiooni läätsed ja kõrge resolutsiooniga kontaktläätsed – HR Wide Field ja HR Centralis, lubavad klientidel saavutada erakordse pilditöötluse. Volki ainulaadset kuvamiskvaliteeti saab nautida nende laialdase valiku pilditöötlusseadete kaudu.

Lightmed
Lightmed
Lasersüsteemid

LightMed on tehnoloogia ettevõte, mis keskendub täieulatuslike innovatiivsete lasersüsteemide arendamisele, tootmisele ja turundamisele oftalmoloogilise turu tarvis. Nende tootevalik sisaldab kõrgtasemel lahendusi kae, sarvkesta, glaukoomi ja võrkkesta haigustele.

Vistec AG
Vistec AG
Diagnostika, psühhomeetrilised testid ja tõstelavad

Vistec eristub konkurentsist läbi kvaliteedi, usaldusväärsuse ja igas mõttes kõrgetasemelise suunatuse kliendile. Ükskõik, kas tegemist on nende toodete või klienditeenindusega.

HEINE
HEINE
Oftalmoloogilised ja LOR diagnostika seadmed & üldmeditsiin

HEINE on spetsialiseerunud oftalmoloogilise diagnostika seadmete arengule ja tootmisele. Ükskõik, kas tegu on pea peal kantavate või käes hoitavate toodetega, on kõik HEINE tooted kõrgeima kvaliteediga, et pakkuda võimalikult varast ja täpset diagnoosi.

HEINE instrumente kasutatakse kogu maailmas silmaspetsialistide, optometristide ja ortoptistide poolt, aga samuti üldarstide ja lastearstide poolt.

 
Otsi
Ei leia otsitavat kaubamärki?

Kavita pakub üle 100 kaubamärgi, mida siin mainitud ei ole. Võta meiega ühendust ning anname Sulle tervikliku listi kõikide kaubamärkide nimedega.

Otorinolarüngoloogia (LOR)
Kirurgia

Telli tootekataloog

Meditsiiniseadmed 

Oftalmoloogia 

Kavita pakub märkimisväärses koguses tooteid ja teenuseid, mis aitavad silmahoolduses töötajatel üha suuremaid väljakutseid esitava tervishoiukeskkonna nõudmisi rahuldada. Meie sortimendis on: autorefraktorid, keratomeetrid, pilulambid, võrkkestakaamerad, oftalmilised ultrahelid, foropterid, silmapeeglid & retinoskoobid, digitaalne harjutamine, perimeetrid, graafikuprojektorid, prooviklaasid ja –raamid, tonomeetrid, prismakomplektid & diagnostilised abivahendid ning oftalmilised läätsed. 

Audiomeetrid ja otorinolarüngoloogia (LOR) 

Kavita turustab juhtivaid audiomeetrite, tümpanomeetrite, keskkõrva analüsaatorite, ABR/BERA ja OAE testisüsteemide tootjaid. Tooted ulatuvad kuulmisuuringutest diagnostikalahendusteni.

Uuringute audiomeetrid
Diagnostika audiomeetrid
Keskkõrva analüsaatorid

 

Kirurgia 

Kavita pakub suurel hulgal kõrgekvaliteetilisi kirurgiatooteid. Need tooted on oluliselt parandanud kirurgilisi tulemusi ja patsientide tervenemist.

Kirurgilised õmblusmaterjalid, tekstiilimplantaadid ja lahused – 150 aastat suurepärast kvaliteeti.

Imenduvad õmblusmaterjalid
Mitteimenduvad õmblusmaterjalid
Kirurginõelad
Tekstiilimplantaadid
Lahused

Võrkkesta diagnostika 

Tooteseeria sisaldab parimaid testimis- ja sõelumisseadmeid oftalmoloogias. Pakkudes valikut rohkem kui seitsme erineva mudeli vahel, on Kavital pakkuda just teie praksise ja eelarve jaoks täiuslik pilulamp. Meie valikus on tonomeetrid, pilulambid, eeltestimisseadmed ja oftalmomeetrid.

Biomeeter silma sarvkesta topograafiaga
Kae tööjaam
Läätsemõõtur
Oftalmomeeter
Pilulambid
Tonomeeter

 

Võrkkesta kujutamine 

Moodsad instrumendid ja kujutise haldamise tarkvara. Me pakume OCT-d, müdriaatilisi pildisüsteeme, võrkkestakaameraid ja digitaalseid pilulampe. Digitaalsed kaamerad võivad olla kuni 12 MP resolutsiooniga.

Kujutise haldamine ja võrgustike moodustamine
Müdriaatilised pildisüsteemid
Mittemüdriaatilised süsteemid
Võrkkestakaamerad
Pilulambi pildisüsteemid
Tarkvara
Spektraaldomeeni optiline koherentstomograafia (OCT)
Swept Source optiline koherentstomograafia (OCT)

Võrkkesta refraktsioon 

Tooteseeria algab tööstuse poolt tunnustatud autorefraktomeetritega, kus saab valida 4 mudeli vahel, kuni nägemise testimise seadmeteni ja lainefrondi analüsaatorini. Meie EXAM-5000 refraktsioonisüsteem sisaldab nelja seadet, kõik ühes kompaktne ja lihtsasti kasutatav pakett.

Autorefraktomeeter
Biomeeter silma sarvkesta topograafiaga
Kae tööjaam
Graafikuprojektor
Läätsemõõtur
Refraktsioonisüsteemid
Topograaf
Prooviraam
Prooviklaaside komplekt
Nägemise testimise seadmed
Lainefrondi analüsaator