Dirbame su regos ir klausos

priežiūros specialistais nuo 1994

Chirurginiai siūlai ir priemonės žaizdų priežiūrai

Pavadinimas: Chirurginiai siūlai
Modelis: įvairūs – žiūrėti Serag Wiessner katalogą.
Prekės ženklas: Gamintojas: Serag Wiessner, Vokietija
Platus tirpstančių ir netirpstančių chirurginių siūlų, chirurginių adatų, tekstilinių implantų bei tirpalų žaizdų priežiūrai pasirinkimas. 150 metų patirtis. Pagaminta Vokietijoje. Chirurginių siūlų asortimentas skirstomas į tris pagrindines dalis:
• Besirezorbuojantys siūlai- platus besirezorbuojančių siūlų pasirinkimas atitinka įvairių chirurgijos specialybių poreikius ir užtikrina tvirtą ir saugų skirtingų audinių susiuvimą.
• Nesirezorbuojantys siūlai- nesirezorbuojantys siūlai tinkami naudoti įvairių chirurginių operacijų metu, įskaitant širdies ir kraujagyslių chirurgiją, oftalmologiją ir neurochirurgiją;
• Mazgo nereikalaujantys dantyti siūlai- audiniai susiuvami nerišant mazgų, tačiau išlaikant siūlės tvirtumą ir saugumą.
Naudojimo sritys:
Dermatologijoje, gastroenterologijoje, ginekologijoje, burnos ir žandikaulių chirurgijoje, urologijoje, plastinėje chirurgijoje, neurochirurgijoje, akių chirurgijoje, apendektomijoje, širdies chirurgijoje.
Adatos:
• Serag Wiessner gaminami adatų ir siūlų deriniai klientams siūlo platų atrauminių adatų asortimentą, kurios gaminamos iš 300 serijos plieno. Šioms adatoms būdingas optimalus atsparumas lenkimui, geriausias lankstumas ir puikus įsiskverbimo gebėjimas - visos savybės, leidžiančios chirurgui lengvai ir užtikrintai dirbti.
Adatų tipai:
Apvalios formos adata su trokaro galu, apvalios formos adata, reversinė pjovimo adata, retrospektyvioji adata su specialiu tašku, kvadratinė kūno adata su lanceto galu.
Tirpalai:
„Lavanid wound gel“ - sterilūs hidrogeliai, turintys konservantų, pasižyminčių puikiu audinių biologiniu suderinamumu. Jie tinka tiesiogiai tepti ant žaizdos ir sudrėkinti bei gali būti naudojami ant tvarsčių su konservantais. Tai sumažina žaizdos užkrėtimo bakterijomis riziką ir neleidžia bakterijoms patekti iš aplinkos.
LAVANID® 1 ir LAVANID® 2 yra ringerio tirpalo pagrindo sterilūs izotoniniai žaizdų plovimo tirpalai su 0,02 % arba 0,04 % konservanto poliheksanido. Poliheksanidas neleidžia daugintis mikroorganizmams žaizdos viršuje ir tirpale.
Naudojimo sritys:
Žaizdai vietiškai praplauti, išvalyti, šluostėms, tamponams ir tvarsčiams sudrėkinti.
Daugiau informacijos: https://www.serag-wiessner.de/en/
Užklausti

Partnerystės privalumai