Dirbame su regos ir klausos

priežiūros specialistais nuo 1994

Gamintojai

Pavadinimas: Topcon
Aukščiausios kokybės oftalmologinių diagnostinių bei gydomųjų prietaisų ir sistemų gamintojas. Topcon koorporacija įkurta 1932 m. Tokijuje, Japonijoje.
Daugiau informacijos: https://www.topcon-medical.eu/
Užklausti
Pavadinimas: Heine
Aukščiausios kokybės diagnostinių ir gydomųjų prietaisų oftalmologijai, bendrajai medicinai, anesteziologijai, dermatologijai, veterinarijai; padidinamųjų lupų ir galvinių šviestuvų chirurgijai bei odontologijai gamintojas. Vokiška kokybė ir virš 70 metų patirtis.
Daugiau informacijos: https://www.heine.com/en/
Užklausti
Pavadinimas: Volk
Aukštos raiškos oftalmoskopiniai diagnostiniai ir gydomieji lęšiai prie plyšinių lempų, oftalmologinių lazerių bei mikroskopų.
Daugiau informacijos: https://volk.com/
Užklausti
Pavadinimas: Lightmed
Oftalmologiniai lazeriai: YAG, SLT, 532 nm, 577 nm, 810 nm fotokoaguliaciniai ir kiti lazeriai bei jų priedai.
Daugiau informacijos: https://www.lightmed.com/
Užklausti
Pavadinimas: Optopol
Nuo 1992 metų sėkmingai dirbanti Lenkijos firma, pripažinimo visame pasaulyje sulaukusi dėka santykinai nebrangių, tačiau kokybiškų perimetrų.
Daugiau informacijos: http://optopol.com
Užklausti
Pavadinimas: Haag-Streit Surgical
Aukščiausios kokybės chirurginių mikroskopų oftalmologijai, neurochirurgijai, ANG, plastikos chirurgijai gamintojas. Platus priedų pasirinkimas.
Daugiau informacijos: https://www.haag-streit.com/haag-streit-surgical/
Užklausti
Pavadinimas: Brumaba
Vokietijos gamintojas, siūlantis plačią aukščiausios kokybės operacinių stalų gamą. Galima rinktis specialiai oftalmologinėms, ANG, rekonstrukcinėms-plastinėms, neurochirurginėms operacijoms pritaikytą operacinį stalą, arba universalų – dėka plataus priedų pasirinkimo, lengvai pritaikomą įvairiausių sričių ir specifikos operacijoms.
Daugiau informacijos: https://www.brumaba.com/
Užklausti
Pavadinimas: Oertli
Aukščiausios kokybės fakoemulsifacijos ir vitrektomijos sistemų bei instrumentų gamintojas, viską nuo mažiausių detalių iki galutinio produkto gaminantis išskirtinai tik savo gamykloje, Šveicarijoje. Neprilygstama šveicariška kokybė!
Daugiau informacijos: https://www.oertli-instruments.com/en#head
Užklausti
Pavadinimas: Katena
Žinomas visame pasaulyje, išskirtinai tik oftalmologijai skirtų chirurginių instrumentų gamintojas.
Daugiau informacijos: https://www.katena.com/
Užklausti
Pavadinimas: Beaver-Visitec International
88 metų darbo patirtį turinti JAV kompanija, siūlantį platų vienkartinių instrumentų ir įvairiausių kitų medicininių produktų, skirtų kataraktos, tinklainės, glaukomos, ragenos, akių plastikos operacijoms.
Daugiau informacijos: https://www.bvimedical.com/
Užklausti
Pavadinimas: Espansione Group
Ilgametę patirtį estetinės medicinos srityje turinti Italų kompanija sausos akies ir eilės kitų akių ligų gydymui panaudoja valdomos energijos impulsinę šviesos terapiją bei monochromatinės šviesos foto-biostimuliaciją. Su sausos akies gydymo poreikiu susiduria vis daugiau gydytojų, nes sausos akies sindromo paplitimas visuomenėje tik didėja.
Daugiau informacijos: https://www.eye-light.vision/
Užklausti
Pavadinimas: Gima
Labai plataus spektro medicininių priemonių, prietaisų, baldų bendrosios medicinos, chirurgijos ir kitų specialybių gydytojams gamintojas ir tiekėjas. 94 metų darbo medicinos sektoriuje patirtis bei tiekimas į daugiau kaip 145 šalių.
Daugiau informacijos: https://www.gimaitaly.com/
Užklausti
Pavadinimas: Medmont
Gerai žinomas Australų gamintojas, gaminantis patikimus ir santykinai nebrangius perimetrus, ragenos topografus, programinę įrangą akių vaizdų panaudojimui diagnostikoje ir pan.
Daugiau informacijos: ttps://www.medmont.com/
Užklausti
Pavadinimas: Roland consult
Elektrofiziologijos prietaisų ir sudėtingų diagnostinių sistemų oftalmologijai, veterinarijai, biomedicinos tyrimo institutams gamintojas.
Daugiau informacijos:https://www.roland-consult.com/
Užklausti
Pavadinimas: Natus
Medicininės įrangos, programinės įrangos, medicininių priemonių, naudojamų diagnostikai ir gydymui tokiose srityse kaip neonatologija, neurologija, ANG, ir pan. gamintojas.
Daugiau informacijos: https://natus.com/
Užklausti
Pavadinimas: Sonic
Daugiau nei 20 metų „Sonic“ kuriama technologija atnešė kasdienių garsų ir pokalbių magiją klausos sutrikimų turintiems žmonėms. Per daugelį metų nuosekliai vystėme ir tobulinome kiekvieną klausos aparatų kartą. Sukūrėme algoritmus, kurie atskiria kalbą nuo triukšmo ir iškelia ją į pirmą planą. Sužinojome, kaip sumažinti foninį triukšmą įvairiose aplinkose. Per šį laikotarpį gavome apdovanojimus už dizainą ir inžineriją.
Užklausti
Pavadinimas: Bernafon
„Bernafon“ yra pasaulinė klausos sveikatos priežiūros įmonė, kuri suteikia žmonėms galimybę geriau girdėti ir lengviau bendrauti. Vystome aukštos kokybės klausos sprendimus derindami pirmaujančias klausos technologijas su daugiau nei 70 metų įmonės patirtimi šioje srityje.
Užklausti
Pavadinimas: Signia
Remiantis 140 metų „Siemens“ patirtimi, 2016 m. įkurta „Signia“ jau tapo viena iš 3 geriausių klausos aparatų prekės ženklų visame pasaulyje. „Signia“ pateikia naujausius technologinius ir audiologinius pokyčius nuolat augančioje rinkoje.
Užklausti
Pavadinimas: Rexton
Daugiau nei 60 metų „Rexton“ kuria geriausius sprendimus klausos reabilitacijai, tiesiogiai bendradarbiaudamas su klausos priežiūros specialistais ir jų pacientais. Šis glaudus bendradarbiavimas padeda sukurti neįtikėtinai platų efektyvių klausos aparatų ir priedų pasirinkimą.
Užklausti
Pavadinimas: Rexxam
Aukščiausios kokybės diagnostinės įrangos oftalmologijai ir optikai gamintojas. Ilgametė patirtis ir laiko patikrinta Japoniška kokybė.
Daugiau informacijos: http://www.shin-nippon.jp/products/
Užklausti

Partnerystės privalumai