Dirbame su regos ir klausos

priežiūros specialistais nuo 1994

Vienadieniai

Pavadinimas: Vienadieniai

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai – puikus pasirinkimas visiems, ieškantiems komforto ir besirūpinantiems savo akių sveikata, kodėl?

Sveikata. Šie kontaktiniai lęšiai skirti vienai dienai, tai reiškia, kad ryte įsidėtus kontaktinius lęšius privalu vakare išsiimti ir išmesti, o kitą rytą įsidėti naują kontaktinių lęšių porą. Dėl trumpos nešiojimo trukmės sumažėja infekcijų tikimybė. Patogumas. Šie kontaktiniai lęšiai nereikalauja jokios papildomos priežiūros – nauja diena prasideda su nauja kontaktinių lęšių pora, todėl Jums nereikės jokių tirpalų ar kontaktinių lęšių dėklų. Komfortas. Vienadieniai kontaktiniai lęšiai yra ploni bei minkšti, todėl lengvai priglunda prie akies ir yra beveik nejaučiami.

Asortimentą sudaro:

  • Acuvue Oasys 1-Day

    Šie kontaktiniai lęšiai puikiai tiks visiems taupantiems laiką ir besirūpinantiems akių sveikata, o ypač alergiškiems bei jautrias akis turintiems asmenims. Hydraluxe™ technologija palaiko drėgmę lęšio viduje ir išorėje, todėl akys maksimaliai drėkinamos. Turi UV filtrą, kuris apsaugo akis nuo žalingų UV spindulių. Yra saugūs, dėl trumpos nešiojimo trukmės sumažėja infekcijų tikimybė. Nereikalauja jokios papildomos priežiūros, todėl sutaupysite laiko ir pinigų kontaktinių lęšių tirpalui ar kontaktinių lęšių dėklui. Yra minkšti ir ploni, todėl lengvai prisitaiko prie ragenos ir yra beveik nejaučiami. Dėl padidintos optinės zonos pagerėja matymas esant prastam apšvietimui. Dėl melsvo atspalvio ir atvirkštinės pusės indikatoriaus (1-2-3) juos lengva įsidėti ir išsiimti.

  • 1-Day Acvue Trueye

    Šie kontaktiniai lęšiai puikiai tiks visiems taupantiems laiką ir besirūpinantiems akių sveikata, o ypač alergiškiems bei jautrias akis turintiems asmenims. HYDRACLEAR® technologija užtikrina maksimalų komfortą ir saugo akis nuo sausumo pojūčio dienos pabaigoje. Turi UV filtrą, kuris apsaugo akis nuo žalingų UV spindulių. Yra saugūs, dėl trumpos nešiojimo trukmės sumažėja infekcijų tikimybė. Nereikalauja jokios papildomos priežiūros, todėl sutaupysite laiko ir pinigų kontaktinių lęšių tirpalui ar kontaktinių lęšių dėklui. Yra minkšti ir ploni, todėl lengvai prisitaiko prie ragenos ir yra beveik nejaučiami. Dėl melsvo atspalvio ir atvirkštinės pusės indikatoriaus (1-2-3) juos lengva įsidėti ir išsiimti.

  • 1-Day Acuvue Moist

    Šie kontaktiniai lęšiai puikiai tiks visiems taupantiems laiką ir besirūpinantiems akių sveikata, o ypač alergiškiems bei jautrias akis turintiems asmenims. Lacreon™ technologija palaiko aukštą lęšio drėgmę visos dienos metu ir neleidžia akims išsausėti. Turi UV filtrą, kuris apsaugo akis nuo žalingų UV spindulių. Yra saugūs, dėl trumpos nešiojimo trukmės sumažėja infekcijų tikimybė. Nereikalauja jokios papildomos priežiūros, todėl sutaupysite laiko ir pinigų kontaktinių lęšių tirpalui ar kontaktinių lęšių dėklui. Dėl melsvo atspalvio ir atvirkštinės pusės indikatoriaus (1-2-3) juos lengva įsidėti ir išsiimti.

Užklausti

Partnerystės privalumai