Dirbame su regos ir klausos

priežiūros specialistais nuo 1994

Prailginto nešiojimo (Dvisavaitiniai)

Pavadinimas: Prailginto nešiojimo

Kaip pats pavadinimas pasako, dvisavaitiniai kontaktiniai lęšiai gali būti nešiojami 2 savaites (priklausomai nuo akių priežiūros specialisto rekomendacijų jie nešiojami tik dieną). Praėjus šiam laikui nuo pirmo kontaktinių lęšių įsidėjimo, juos reikia išmesti ir pakeisti naujais. Dėl pakankamai trumpo nešiojimo periodo ant lęšio nespėja susikaupti baltyminės bei kitos apnašos, todėl komfortas jaučiamas viso nešiojimo metu.

Kaip ir kitus pakartotino nešiojimo kontaktinius lęšius, juos būtina kasdien valyti naudojant specialius kontaktinių lęšių priežiūros tirpalus, kurie pašalina susidariusias apnašas ir taip sumažina infekcijų galimybę. O didesniam komfortui užtikrinti nepamirškite naudoti ir drėkinamųjų lašų!

Asortimentą sudaro:

  • „Lensify Soft“

    Dėl pakankamai trumpo nešiojimo periodo ant lęšio nespėja susikaupti baltyminės bei kitos apnašos, todėl komfortas jaučiamas viso nešiojimo metu. Dėl sudėtyje esančio hialurono užtikrinamas ir palaikomas aukštas drėgmės kiekis. Užtikrina aukštą deguonies pralaidumą. Ypatingai minkšti ir glotnūs naujo dizaino lęšiai, kurie pasižymi ypač plonu lęšio kraštu, kuris užtikriną komfortą, net visą dieną.

  • Acuvue Oasys:

    Dėl pakankamai trumpo nešiojimo periodo ant lęšio nespėja susikaupti baltyminės bei kitos apnašos, todėl komfortas jaučiamas viso nešiojimo metu. HYDRACLEAR® Plus technologija užtikrina nuolatinį drėkinimą ir saugo akis nuo sausumo pojūčio dienos pabaigoje. Turi UV filtrą, kuris apsaugo akis nuo žalingų UV spindulių. Yra minkšti ir ploni, todėl lengvai prisitaiko prie ragenos ir yra beveik nejaučiami. Dėl melsvo atspalvio ir atvirkštinės pusės indikatoriaus (1-2-3) juos lengva įsidėti ir išsiimti.

  • Acuvue Oasys with Transition

    Light Intelligenttechnologijos dėka tai pirmieji kontaktiniai lęšiai reaguojantys į besikeičiantį aplinkos apšvietimą ir automatiškai prie jo prisitaikantys (užtamsėja). Turi UV filtrą, kuris apsaugo akis nuo žalingų UV spindulių. Blokuoja 100% UVB ir daugiau kaip 99% UAV spinduliuotės. Važiuojant naktį automobiliu sumažina akinimą nuo priekinių žibintų. Pagerina spalvų kontrastą esant intensyviam apšvietimui ir užtikrina aukštą vaizdo kokybę. Lauke šviesiu paros metu filtruoja iki 70% šviesos. Patalpoje, kai kontaktiniai lęšiai yra visiškai skaidrūs, filtruoja šviesą iki 15%. Apsaugo akis nuo ekranų skleidžiamos mėlynosios šviesos poveikio. Dėl pakankamai trumpo nešiojimo periodo ant lęšio nespėja susikaupti baltyminės bei kitos apnašos, todėl komfortas jaučiamas viso nešiojimo metu. Yra minkšti ir ploni, todėl lengvai prisitaiko prie ragenos ir yra beveik nejaučiami. Dėl švelnaus atspalvio ir atvirkštinės pusės indikatoriaus (1-2-3) juos lengva įsidėti ir išsiimti.

Užklausti

Partnerystės privalumai