Dirbame su regos ir klausos

priežiūros specialistais nuo 1994

Astigmatiniai

Pavadinimas: Astigmatiniai

Asortimentą sudaro:

  • Acuvue1-Day Moist for Astigmatism

    Šie kontaktiniai lęšiai puikiai tiks visiems taupantiems laiką ir besirūpinantiems akių sveikata, o ypač alergiškiems bei jautrias akis turintiems asmenims.
    Lacreon™ technologija palaiko aukštą lęšio drėgmę visos dienos metu ir neleidžia akims išsausėti. Greitos stabilizacijos sistema palaiko kontaktinio lęšio stabilumą mirksint. Tad kiekvieną kartą užsimerkus ir atsimerkus, kontaktinis lęšis išlieka savo vietoje ir matomo vaizdo ryškumas ir aiškumas nepakinta. Turi UV filtrą, kuris apsaugo akis nuo žalingų UV spindulių. Yra saugūs, dėl trumpos nešiojimo trukmės sumažėja infekcijų tikimybė. Nereikalauja jokios papildomos priežiūros, todėl sutaupysite laiko ir pinigų kontaktinių lęšių tirpalui ar kontaktinių lęšių dėklui. Dėl melsvo atspalvio juos lengva įsidėti ir išsiimti.

  • Acuvue Oasys for Astigmatism

    Dėl pakankamai trumpo nešiojimo periodo ant lęšio nespėja susikaupti baltyminės bei kitos apnašos, todėl komfortas jaučiamas viso nešiojimo metu. HYDRACLEAR® Plus technologija užtikrina nuolatinį drėkinimą ir saugo akis nuo sausumo pojūčio dienos pabaigoje; Greitos stabilizacijos sistema palaiko kontaktinio lęšio stabilumą mirksint. Tad kiekvieną kartą užsimerkus ir atsimerkus, kontaktinis lęšis išlieka savo vietoje ir matomo vaizdo ryškumas ir aiškumas nepakinta. Turi UV filtrą, kuris apsaugo akis nuo žalingų UV spindulių. Yra minkšti ir ploni, todėl lengvai prisitaiko prie ragenos ir yra beveik nejaučiami. Dėl melsvo atspalvio juos lengva įsidėti ir išsiimti.

Užklausti

Partnerystės privalumai