Dirbame su regos ir klausos

priežiūros specialistais nuo 1994

Akių lašai

Pavadinimas: Akių lašai

Tai ilgai veikiantys, drėkinantys ir regėjimo komfortą suteikiantys akių lašai!

Asortimentą sudaro:

 • Lacrifresh Aloe (10 ml.)

  Šie akių lašai puikiai tiks ne tik kontaktinių lęšių nešiotojams, bet ir visiems, jaučiantiems akių sausumą, intensyviai dirbantiems prie kompiuterio ar daug laiko praleidžiantiems kondicionuojamoje / šildomoje patalpoje. Šiuos akių lašus galima lašinti tiesiai ant kontaktinio lęšio. Dėl sudėtyje esančio alavijo užtikrinamas aukštas ir ilgalaikis drėgmės pojūtis akyse. Be konservantų, todėl puikiai tiks jautrias akis turintiems asmenims. Dėl OSD sistemos užtikrinamas patogus, lengvas ir sterilus naudojimas.

 • Lacrifresh Moisture (15 ml.)

  Šie akių lašai puikiai tiks ne tik kontaktinių lęšių nešiotojams, bet ir visiems, jaučiantiems akių sausumą, intensyviai dirbantiems prie kompiuterio ar daug laiko praleidžiantiems kondicionuojamoje / šildomoje patalpoje. Šiuos akių lašus galima lašinti tiesiai ant kontaktinio lęšio. Sudėtyje esantis hialuronas užtikrina ilgalaikį drėgmės pojūtį akyse.

 • Lacrifresh Comfort (15 ml.):

  Šie akių lašai puikiai tiks ne tik kontaktinių lęšių nešiotojams, bet ir visiems jaučiantiems akių sausumą bei nuovargį. Šiuos akių lašus galima lašinti tiesiai ant kontaktinio lęšio. Savo sudėtimi šie akių lašai primena natūralias ašaras, todėl palaikomas tinkamas akių drėgnumas.

 • Lacrifresh UNIDOSE akių lašai:

  Šie akių lašai puikiai tiks ne tik kontaktinių lęšių nešiotojams, bet ir visiems, jaučiantiems akių sausumą, nuovargį, ilgai dirbantiems prie išmaniųjų ekranų. Dėl sudėtyje esančio hialurono (0,1% , 0,2%, 0,3%) užtikrinamas ilgalaikis drėkinimas ir komfortas. Akių lašų sudėtyje nėra konservantų, todėl tinka jautrioms akims. Nesukelia alergijos. Dėl sterilios vienkartinės pakuotės užtikrinama mažesnę infekcijų rizika. Šiuos akių lašus galima lašinti tiesiai ant kontaktinio lęšio.

 • Acuvue Blink Intensive Tears UNIDOSE“:

  Šie akių lašai puikiai tiks ne tik kontaktinių lęšių nešiotojams, bet ir visiems, jaučiantiems akių sausumą, nuovargį, ilgai dirbantiems prie išmaniųjų ekranų.
  Dėl sudėtyje esančio hialurono (0,25%) užtikrinamas ilgalaikis drėkinimas ir ašarų plėvelės stabilumas, todėl jaučiamas ilgalaikis komfortas. Akių lašų sudėtyje nėra konservantų, todėl tinka jautrioms akims. Nesukelia alergijos. Dėl sterilios vienkartinės pakuotės užtikrinama mažesnę infekcijų rizika. Šiuos akių lašus galima lašinti tiesiai ant kontaktinio lęšio.

Užklausti

Partnerystės privalumai