Atbalsts redzes un dzirdes aprūpē

Darbība kopš 1994. gada

 

Optikas preces

 Kavita strādā ar zīmoliem, kas atspoguļo mūsu vīziju. Brilles, kontaktlēcas un briļļu lēcas ir tikai dažas no Kavita piedāvātajām kategorijām.

Brilles
Safilo
Safilo
Zīmola brilles

2018. gadā Safilo uzņēmumam bija īpašs zīmolu portfelis - Carrera, Polaroid, Smith, Safilo un Oxydo - un licencēti zīmoli Dior, Fendi , Banana Republic, Bobbi Brown, BOSS, BOSS Orange, Elie Saab, Fossil, Givenchy, Havaianas, Jack Spade, Jimmy Choo, Juicy Couture, Kate Spade New York, Liz Claiborne, Love Moschino, Marc Jacobs, Max Mara, Max & Co., Moschino, Pierre Cardin, rag&bone , Saks Fifth Avenue, Swatch un Tommy Hilfiger.

Marchon
Marchon
Zīmola brilles

Marchon uzsāka darbību optikas nozarē kā pirmais priekšapmaksas bezpeļņas redzes uzlabošanas uzņēmums. Šobrīd šis tēls ir mainījies uz kaut ko daudz lielāku - tajā ietilpst pieci viens otru papildinoši uzņēmumi, kuri lieliski apkalpo šādus tirgus: acu aprūpes apdrošināšana, augstās modes brilles, individuālās lēcas, oftalmoloģiskās tehnoloģijas un mazumtirdzniecības risinājumi.

Menrad
Menrad
Zīmola brilles

Vārds MENRAD nozīmē izcilu kvalitāti un unikalitāti. Šis zīmols rada ērtus, mūsdienīgus un izsmalcinātus produktus visām vecuma grupām. Katrā kolekcijā tiek piedāvāti mūsdienīgi augstas kvalitātes ietvari, kas ir piemēroti visām gaumēm.

Marcolin
Marcolin
Zīmola brilles

Marcolin zīmolam ir 161 oficiāls izplatītājs 127 valstīs. Tam ir arī četras izstāžu zāles, kas atrodas Honkongā, Milānā, Ņujorkā un Parīzē. 2016. gadā uzņēmums saražoja un pārdeva 14 miljonus briļļu rāmju. Tas viss bija iespējams, pateicoties globālajai infrastruktūrai. Marcolin nodarbina 1750 darbiniekus un 650 pārdevējus.

Rodenstock
Rodenstock
Zīmola brilles un lēcas

Plašās zināšanas par lēcām un ietvariem padara Rodenstock par unikālu zīmolu oftalmoloģiskajā optikā, jo tas briļļu valkātājiem piedāvā pilnīgu “briļļu” sistēmu no viena ražotāja.

 
Meklēt
Nevar atrast meklējamo zīmolu?

Kavita piedāvā vairāk nekā kā 100 zīmolu, kas šeit nav uzrādīti. Sazinieties ar mums un mēs nosūtīsim pilnu zīmolu sarakstu.

Kontaktlēcas
Lēcas

Pasūtiet produktu katalogu 

Produkti patērētājiem

Briļļu lēcas

Mūsu plašā optisko lēcu līniju ietver asfēriskās, sfēriskās un astigmātiskās briļļu lēcas. Piedāvājumā ir lēcas gan ar, gan bez atstarojumu mazinoša pārklājuma.

Zīmolu brilles un izplatītāja preču zīme

Vairāk nekā 70 populāri zīmoli no lielākajiem briļļu ražotājiem.

Kavita var palīdzēt jums izveidot kaut ko unikālu. Piemēram, uzlikt jūsu zīmola logotipu uz mūsu briļļu dizainiem. Mēs optikas nozarē darbojamies kopš 1994. gada, tādēļ esam izveidojuši sadarbību ar dažiem pasaulē lielākajiem zīmoliem un mazumtirgotājiem.

Kontaktlēcas

Pacienta vēlmju apmierināšana sākas ar pilnīgu izpratni par viņa acīm, dzīvesveidu un redzes korekcijas vajadzībām. Kavita sniedz konsultācijas un piedāvā dažādus kontaktlēcu produktus.

  • Vienas dienas kontaktlēcas
  • Divu nedēļu kontaktlēcas
  • Mēneša kontaktlēcas
  • Krāsainās kontaktlēcas
  • Toriskās kontaktlēcas
  • Multifokālās kontaktlēcas
  • Acu kopšanas produkti (kontaktlēcu kopšanas šķīdumi, mitrinošie acu pilieni, salvetes plakstiņiem)