Pomoc v starostlivosti o zrak a sluch

Na trhu od roku 1994 

Medicínske zariadenia

Kavita pracuje so značkami očnej a ušnej starostlivosti
a ktoré odrážajú našu víziu ponúkať Vám tie najlepšie produky od oftalmologických zariadení po chirurgiu alebo nábytok.

Oftalmológia
Topcon
Topcon
Diagnostika, refrakčné a liečebné zariadenia

Topcon bol založený v roku 1932. Počas viac ako 40 rokov, Topcon je poprednou spoločnosťou s technologicky najvyspelejšími nástrojmi na trhu. Rada produktov obsahuje najväčší výber precízneho vybavenia od jedného výrobcu, ktorý poskytuje produkty pre širokú škálu využití vrátane zobrazovania, diagnostiky, refrakcie, chirurgických zákrokov a dodávania.

Haag-Streit Surgical
Haag-Streit Surgical
Štrbinová lampa, tonometria, biometria, perimetria

Spoločnosť vyvíja produkty pre oftalmológiu, pneumológiu, mikrochirurgiu. Haag-Streit vyvíja, vyrába a dodáva vysoko kvalitné produkty a služby, ktoré zdôrazňujú základné hodnoty značky.

Haag-Streit Group je začlenená ako Zložka medicínskych prístrojov do Metall Zug AG. Metall Zug je skupina priemyselných výrobcov centralizovaných v Zugu vo Švajčiarsku.

Katena
Katena
Prístroje, šošovky, bodové zátky, biologické lieky

Katena je inovatívna, medicínska technologická spoločnosť, ktorá vytrvalo obsluhuje komunitu starostlivosti o oči. Ich misiou je vytvoriť klinickú a ekonomickú hodnotu na trhu vďaka spojeniu výzkumu, dizajnu, výroby a zariadení, aby ochraňovali a obnovovali zrak a oveľa viac.

Volk
Volk
Oftalmologické šošovky

Volk Optical Inc. je prvým návrhárom a výrobcom oftalmologických šošoviek najvyššej kvality. Séria digitálnych šošoviek tretej generácie a kontaktné šošovky s vysokým rozlíšením – HR Wide Fiels a HR Centalis, ktoré umožňujú zákazníkovi docieliť neprekonateľné snímanie. Bezkonkurenčná kvalita smímania Volku je uznávaná cez ich komplexnú škálu zobrazovacie zariadenia.

Lightmed
Lightmed
Laserové systémy

LightMed je technologická spoločnosť zameraná sa vývoj, výrobu a marketing celého spektra inovatívnych laserových systémov pre oftalmologický trh. Ich sada produktov zahŕňa pokročilé prístroje na kataraktu, korneálnu, glaukomickú a retinálnu léziu.

Vistec AG
Vistec AG
Zdvíhacie stoly a diagnostické, psychometrické testy

Vistec vyčnieva z radu konkurencie skrz svoju kvalitu, spoľahlivosť a vysoký stupeň orientácie na zákazníka v každom zmysle slova. Či už svojimi produktmi alebo službami.

HEINE
HEINE
ORL mikroskopy, jednotky a kreslá

HEINE je spoločnosť špecializujúca sa na vývoj a produkciu oftalmologických diagnostických prístrojov. Či už na hlave alebo v ruke – celé portfólio produktov HEINE znamená najvyššiu kvalitu pre umožnenie čo najskoršej a najpresnejšej diagnózy.

Nástroje HEINE sú používané po celom svete očnými optikmi, optometrami a ortoptistami rovnako ako aj všeobecnými lekármi a pediatrami.

 
Search
Nenašli ste značku, ktorú ste hľadali?

Kavita ponúka produkty od viac ako 100 , ktoré nie sú umiestnené na tejto stránke. Kontaktujte nás a my Vám poskytneme celý zoznam.

Otorinolaryngológia (ORL)
Chirurgia

Objednajte si katalóg produktov

Zdravotnícke pomôcky

Oftalmológia

Kavita ponúka značné množstvo produktov a služieb, ktoré pomáhajú očným optikom spĺňať neustále narastajúce požiadavky v oblasti starostlivosti o zdravie.
Náš sortiment zahŕňa: autorefrakto-keratometre, štrbinové lampy, prístroje na fotografovanie sietnice, oftalmologické ultrazvuky, phoroptery, oftalmoskopy a retinoskopy, digitálnu prax, perimeter, projektory optotypov, skúšobné šošovky a rámy, tonometre, sady priziem a iné diagnostické pomôcky a okuliarové šošovky.

Audiometre a Otorinolaringológia (ORL)

Kavita distribuuje hlavných výrobcov audiometrov, tympanometrov, zariadení na analýzu stredného ucha, sluchové kmeňové potenciály (ABR/BERA) a testy otoakustických emisií (OAE). Produkty od vyšetrení sluchu po diagnostické riešenia

 • Testovacie audiometre
  Diagnostické audiometre
  Zariadenia na analýzu stredného ucha

Chirurgia

Kavita dodáva široký výber vysoko kvalitných chirurgických produktov. Tieto produkty pomáhajú pri dosahovaní lepších výsledkov zákrokov a značne skracujú dobu zotavenia.
Chirurgické materiály na šitie, textilné implantáty a roztoky – vynikajúca kvalita už 150 rokov.

 • Absorbovateľné šicie materiály
  Neabsorbovateľné šicie materiály
  Chirurgické ihly
  Textilné implantáty
  Roztoky

Diagnostika sietnice

Naša ponuka zahŕňa tie najlepšie nástroje na testovanie a pre-screening v oftalmológii. S výberom z viac ako 7 modelov, Kavita ponúka perfektnú štrbinovú lampu pre Vašu prax a rozpočet. Naša ponuka zahŕňa tonometre, štrbinové lampy, predtestovacie nástroje a oftalmometre.

 • Optický biometer s topografiou
  Pracovnú stanicu pre vyšetrenie kataraktov
  Fokometer
  Oftalmometer
  Štrbinové lampy
  Tonometer

Snímky sietnice

Najmodernejšie nástroje a systém spravovania snímkov. Naša ponuka pozostáva z očných koherenčných tomografov (OCT), mydriatických funduskamier, retinálnych kamier a digitálnych štrbinových lámp. Digitálne kamery s rozlíšením až 12 MP.

 • Manažment snímkov a networking
  Mydriatické funduskamery
  Non-mydriatické funduskamery
  Retinálne kamery
  Zobrazovacie systémy štrbinovej lampy
  Software
  Spectral Domain (SD) OCT
  Swept Source (SS) OCT

Refrakcia sietnice

Rada produktov začína s odborne uznávanými automatických refraktometrov, (výber až zo 4 modelov) po zrakové testy a rohovkový wavefront analyzátor. Náš refrakčný systém EXAM-5000 obsahuje 4 nástroje v jednom kompaktnom balení s ľahkým použitím.

 • Automatický refractometer
  Optický biometer s topografiou
  Pracovná stanica pre vyšetrenie kataraktov
  Projektor optotypov
  Fokometer
  Refrakčné systémy
  Topograf
  Skúšobné rámy
  Sady skúšobných šošoviek
  Testy zraku
  Rohovkový wavefront analyzáror/Aberometer