Pomoc v starostlivosti o zrak a sluch

Na trhu od roku 1994 

O nás

Sme Kavita. V našom rodinnom podniku medicínskym pracovníkom nielen predávame, budujeme s nimi celoživotný vzťah. Správame sa k Vám ako k rodine, pretože Váš úspech je aj našim úspechom.

NÁŠ PRÍBEH

Už od našich skromných začiatkov nám náš rodinný prístup k obchodu a pracovitosť pomáhali rásť. Začalo to v roku 1994 krátkym výletom z nášho rodného mesta v Litve do Nemecka, ktorý viedol k nášmu prvému obchodnému partnerstvu. Otvorením nového podniku – obchodovali sme s rámami okuliarov - sa tak zrodila Kavita.

Naše produkty, služby a spolupráce postupne expandovali počas nasledujúcich 20+ rokov. Od objednávania, predaja a výroby okuliarov, oftalmologického vybavenia a medicínskych nástrojov, po distribúciu rámov pre mnohé známe značky ako Guess, Calvin Klein a Lacoste, sa naše skúsenosti rozrastali. Medzi naše úspešné spolupráce sa medzitým zaradili ďalšie známe spoločnosti, ako napríklad Avizor, Topcon, Marchon a Johnson & Johnson. Toto nám pomohlo v ďalšom raste.

Ako výraz vďaky voči komunite sme v roku 2012 založili Národné združenie optikov, ktoré má za cieľ spojiť odborníkov v oblasti optiky a zaistiť pokrok v tejto oblasti ako celku. Pre dosiahnutie tohto cieľa spolupracujeme aj s EÚ.

Manažment kvality

Pre poskytnutie tých najlepších služieb a riešení pre našich klientov, Kavita navrhla a zaviedla systém manažmentu kvality, ktorý spĺňa parametre súčasného štandardu ISO 9001:2015.

O spoločnosti Kavita 

Silné rodinné väzby tvoria základ našej značky a náš srdečný prístup je hnacou silou za tým, čo robíme. 

Výrobcovia z celého sveta – vrátane USA, Nemecka, Japonska, Talianska, Španielska, Poľska a iných krajín – sú spokojní a pokračujú vo využívaní výhodných služieb spoločnosti Kavita. 

Ako popredný hráč v optickom priemysle sa snažíme prekonať výzvy, ktorým v Litve tento priemysel čelí. 

Rozsah služieb 

Na rozdiel od našej konkurencie nie sme limitovaní len na šošovky a rámy. Naši zákazníci si tiež môžu zakúpiť medicínske pomôcky alebo využiť služby ako propagáciu obchodov s optikou.
Prečo? Zákazníci sú totiž pre Kavita priorita číslo 1. Ste súčasť rodiny, a my urobíme všetko preto, aby ste boli 100% spokojní.
 

Veľkoobchod 

Veľkoobchod s očnými a medicínskymi potrebami, od spotrebiteľských produktov po zdravotnícke vybavenie. 

Údržba 

Záručné a pozáručné služby pre zdravotnícke zariadenia, napríklad zariadenia zamerané na preventívnu diagnostiku. 

Poradenstvo 

Montáž a zaškolenie pre použitie nových zdravotníckych zariadení. 

Online obchod 

Jednoduchý prístup k našim produktom a veľkoobchod v modernom pojatí. 

Na trhu od roku 1994 

Viac ako 20 rokov skúseností s poskytovaním najkvalitnejších optických a zdravotníckych produktov na trhu. 

Dôveryhodný dodávateľ 

Certifikát ISO 9001:2015 pre naše služby spravovania skladu je zárukou toho, že Vaše zásielky budú dopravené rýchlo a bezchybne.