Bekontaktis tonometras su pachimetru

Kategorija: Pachimetrai, Tonometrai
Prekės ženklas: Topcon, Japonija
Modelis: CT-1P
Pardavimų vadybininkas patikslins dėl prekės galimo tiekimo jūsų šalyje.

Charakteristikos:

Topcon CT-1P automatinė bekontaktė tonometrijos ir pachimetrijos sistema, skirta akispūdžio ir ragenos storio įvertinimui. Įrenginys leidžia vienu veiksmu atlikti abu tyrimus, suteikdamas patikimus duomenis glaukomos diagnostikai ir stebėsenai.

  • Atlieka bekontaktę tonometriją automatiniu oro impulso metodu, užtikrinančiu tikslų ir komfortišką akispūdžio matavimą.

  • Integruota ragenos pachimetrija leidžia įvertinti storį ir automatiškai koreguoja IOP reikšmes pagal individualius duomenis.

  • Sukamasis jutiklinis ekranas palengvina prietaiso valdymą iš bet kurios pusės, užtikrindamas patogų darbą kabinete.

  • Matavimo duomenys perduodami į kitas „Topcon“ sistemas, optimizuojant darbo eigą ir dokumentaciją.

Daugiau informacijos

Bekontaktis tonometras su pachimetru
CT-1P
Topcon, Japonija

Jums taip pat gali patikti šie produktai

Užsisakykite produktų katalogą

Partnerystė su „Kavita“ visuomet profesionali ir asmeniška. Pradėkime pokalbį – užpildykite užklausos formą ir gaukite mūsų prekių katalogą arba asmeniškai Jums pritaikytą pasiūlymą.

Užsakymų valdymo sistema

Sklandžiam ir efektyviam užsakymų valdymui jau penkerius metus naudojame ir tobuliname sėkmingai veikiančią elektroninę užsakymų valdymo sistemą.

Icon

Produktų katalogas

Galite rinktis iš daugiau nei 5000 skirtingų prekių – nuo akinių ir kontaktinių lęšių iki medicinos įrangos.

Icon

Informacija apie prekes sandėlyje

Planuoti užsakymus Jums padės sistemoje pateikiama informacija apie prekių likučius sandėlyje bei planuojamą pristatymo terminą.

Icon

Optimizuotas užsakymų teikimas

Atraskite optimizuoto užsakymų teikimo galimybes, įskaitant tiesioginį pristatymą Jūsų klientams ar pacientams.

Icon

Greitesnis užsakymo įvykdymas

Užsakymų valdymo sistema užtikrina greitą ir sklandų užsakymo įvykdymą.