Akiniai

Kategorijos

Sukaupus ilgametę patirtį bendradarbiaujame su žymiausių vardinių akinių rėmelių gamintojais, tokiais kaip: „Menrad“, „Marchon“, „Marcolin“, „Safilo“, „Rodenstock“ ir kitais. Formuodami asortimentą savo klientams ypatingą dėmesį skiriame akinių rėmelių kokybei, medžiagų ir stiliaus įvairovei, kad galėtumėte pasiūlyti savo pirkėjams akinių rėmelius, tinkančius kiekvienam gyvenimo etapui ar situacijai.

Prekės ženklai

Akinių rėmelių bei saulės akinių kolekcijos tiek moterims, tiek vyrams, pasižyminčios nauju stiliumi šiuolaikiniam miesto žmogui. Kiekvienas aksesuaras išsiskiria originalia forma, o kruopščiai parenkamos medžiagos ir prižiūrimas gamybos procesas užtikrina aukščiausią akinių kokybę. Dailaus dizaino DESIREE rėmelių bei saulės akinių paketą sudaro futliaras, servetėlė, dėžutė, reklaminė šio vardo medžiaga (stoveliai, blokelis, plakatai, marškinėliai).

KYTAM akinių kolekcijos linija sujungia šiuolaikines tendencijas, jaunatviškus siluetus ir drąsius spalvų derinius. KYTAM akinių kolekcija iš naujo interpretuoja garsių prekinių ženklų jau ikonomis tapusias formas, ir detales. Kolekcijose susijungiantis autentiškas dizainas ir itališkas meistriškumas lemia KYTAM prekinio ženklo išskirtinumą. Akinių kolekcijas sudaro korekciniai rėmeliai ir saulės akiniai, tinkantys tiek prie kasdienio, tiek prie dalykinio ar vakarinio įvaizdžio.

Tai dar ne viskas – susisiekite ir gaukite pilną parduodamų akinių rėmelių prekės ženklų bei modelių sąrašą:


    Sutinku su privatumo politika.