Apie mus

Mes esame „Kavita“. 30 metų glaudžiai bendradarbiaujame su regos, klausos priežiūros specialistais bei medicinos įstaigomis, tiekdami aukštos kokybės prekes bei medicinos įrangą. Sukaupta patirtis leidžia mums pasiūlyti savo klientams ne tik aukštos kokybės optikos ir medicinos prekes bei įrangą, bet ir platų paslaugų spektrą. Nuo aukštos kokybės produktų, tokių kaip populiariausių prekės ženklų kontaktiniai lęšiai, akiniai ir medicinos įranga, tiekimo, iki akinių gamybos naudojant moderniausias technologijas, logistikos sprendimų, medicinos įrangos priežiūros, konsultavimo ir apmokymų – viskas vienoje vietoje.

Dirbdami mes remiamės tomis pačiomis vertybėmis, kurios palaikė mūsų augimą tris dešimtmečius. Šios vertybės vienija ir mūsų darbuotojus, kurie tiki įmonės misija ir vizija – jų veiksmai tai atspindi kiekvieną dieną. Rūpinamės darbuotojais – mums rūpi jų saugumas, sveikata ir tobulėjimas, skatiname komandos narių veiklumą ir kūrybiškumą.

Kartu nuolat dalyvaujame įvairiose iniciatyvose ir rėmimuose, tarptautinėse parodose, o 2012 m., siekdami atiduoti duoklę visuomenei, su ES pagalba įkūrėme Nacionalinę optikų asociaciją, vienijančią optikų verslo atstovus, skatinančią jų tobulėjimą bei bendrą kylančių problemų sprendimą.

30 metų rinkoje

Esame sukaupę vertingą 30-ties metų darbo patirtį tiekdami geriausius optikos ir sveikatos priežiūros produktus rinkoje.

Tarptautinė patirtis

Esame tarptautinė įmonė – „Kavita“ veiklą vykdo ir tiekia prekes bei paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio rinkose – Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Gruzijoje, Slovakijoje ir kitose šalyse.

Sertifikuota kokybė

Mes įsipareigojame sau ir klientams nuolat gerinti procesus, diegti naujoves bei racionaliai naudoti išteklius. „Kavita“ yra sertifikuota pagal ISO 9001:2015 ir ISO 14001:2015 standartus.

350 darbuotojų

„Kavita“ įmonų grupė vienija daugiau nei 350 skirtingų sričių profesionalų.

Daugiau nei 50 prekės ženklų

Bendradarbiaujame ir esame užmezgę tvirtus ryšius su patikimais prekės ženklais – esame oficialūs „Johnson&Johnson“ kontaktinių lęšių gamintojo atstovai, dirbame su pasaulyje pripažintais garsiais akinių rėmelių prekės ženklais. Pelnėme tiekėjų pasitikėjimą ir pagarbą, todėl esame ir daugelio geriausiai žinomų medicinos įrangos gamintojų atstovai.

Daugiau nei 5 000 parduodamų prekių

Mūsų klientai gali rinktis iš daugiau nei 5000 skirtingų prekių – nuo akinių ir kontaktinių lęšių iki medicinos įrangos.

1500 kv. m bendro sandėlių ploto

Valdome 1500 kv. m ploto sandėlį, kuris leižia mums užtikrinti greitą ir sklandų prekių skirstymą ir pristatymą.

Verslo filosofija

Kasdienėje savo veikloje mes matome prasmę.

Mes siekiame pagerinti žmonių gyvenimus suvienydami sveikatos priežiūros specialistus ir įgalindami juos teikti modernias ir veiksmingas optikos, klausos ir medicinos paslaugas.

„Kavita“ – pasaulinė lyderė tiekiant optikos ir medicininius produktus bei paslaugas sveikatos priežiūros įmonėms visame pasaulyje.

  • Mes laikomės įstatymų ir veiklą vykdome skaidriai
  • Taikome aukštus standartus
  • Gerbiame save, savo klientus ir partnerius
  • Puoselėjame pasitikėjimu grįstus santykius
  • Siekiame pažangos ir tobulėjimo
  • Kruopščiai ir atsakingai naudojame išteklius

Istorija

Ten, kur kiti matė tik akinių rėmelius, mes įžvelgėme galimybes. „Kavita“ pradėjo veiklą 1994 m., prekiaudama būtent akinių rėmeliais. Per pirmąjį veiklos dešimtmetį mes nuosekliai auginome asortimentą ir didinome partnerių bei klientų pasitikėjimą – ėmeme vykdyti ir akinių lęšių pardavimus, prekiauti oftalmologine įranga, medicinos prekėmis. 1999 m. pradėjome dirbti tarptautiniu lygiu.

2006-2010 m., penkis metus iš eilės pelnėme apdovanojimą „Gazelės“ kaip viena sėkmingiausių ir sparčiausiai augančių įmonių Lietuvoje. 2010 m. pradėjome patys gaminti akinių rėmelius, o dar po dviejų metų – ir akinių lęšius.

2012 m. „Kavita“ įsteigė Nacionalinę optikų asociaciją, kurios tikslas – suvienyti optikų įmones ir asmenis, dirbančius optikos versluose ir padėti kurti konkurencingą aplinką, leidžiančią kurti aukštos kokybės optinius gaminius ir priedus.

Nuolat tobulėjame ir trečiąjį veiklos dešimtmetį – 2016 m. „Kavita“ įdiegė kokybės vadybos sistemą ISO 9001:2015 medicinos įrangos, įrankių, optinių prekių ir priedų didmeninės prekybos, priežiūros ir remonto paslaugų srityje, tais pačiais metais įdiegta sandėlio valdymo sistema „Equinox“. Nuo 2022 m. esame sertifikuoti pagal ISO 14001:2015 aplinkosaugos sertifikatą, įsipareigodami kryptingai mažinti verslo daromą poveikį gamtai.

Teikiamos paslaugos

Konsultacijos

Esame daugiau nei pardavėjai – teikiame savo klientams profesionalias konsultacijas ir apmokymus, sumontuojame įsigytą įrangą ir apmokome specialistus dirbti su ja.

El. komercija

Suteikiame lengvą ir patogią prieigą prie mūsų produktų ir šiuolaikinės didmeninės prekybos.

Gamyba

Savo klientams mes siūlome galimybę ne tik užsakyti atskirus akinių komponentus, bet ir jų gamybą – turime išskirtinę galimybę naudodami modernią akinių gamybos technologiją pagaminti akinius ir išsiųsti galutinį produktą klientui. Sužinokite daugiau

Priežiūra

Įsigytai įrangai siūlome periodiškai atliekamą prevencinę diagnostiką, garantinės ir pogarantinės priežiūros paslaugas.

Juditos Grigelytės (UAB „Verslo žinios“) nuotr.

Įkūrėjo žodis

„Tikiu, kad įmonės „Kavita“ sėkmės istorija tik prasideda – ryškūs sėkmės momentai per ilgametę įmonės gyvavimo istoriją nesulėtino mūsų siekio kopti aukštyn, mes išlaikėme pastovią kryptį, nuolat ieškome naujų galimybių, tvirtesnių vietinių ir tarptautinių ryšių, plėtros ir prasmės savo vykdomoje veikloje.
Tačiau svarbus ne tik pastovumas ir augimas – tik rūpindamasis savo darbuotojais verslininkas gali kažką pasiekti. Apie augimą gali galvoti tik tie, kurie sugeba savo įmonėje išlaikyti žmones, saugoti ir gerbti juos, puoselėti gerąjį potencialą. Didžiuojuosi, kad visą mūsų komandą vienija bendros vertybės.“

Audrūnas Petrikaitis