Dirbame su regos ir klausos

priežiūros specialistais nuo 1994

Optikos prekės

Akiniai
Safilo
Safilo
Vardiniai akiniai

2018 m. Safilo grupė prekiauja tokias akinių prekiniais ženklais kaip Carrera, Polaroid, Smith, Safilo and Oxydo, Dior, Fendi, Banana Republic, Bobbi Brown, BOSS, BOSS Orange, Elie Saab, Fossil, Givenchy, Havaianas, Jack Spade, Jimmy Choo, Juicy Couture, Kate Spade New York, Liz Claiborne, Love Moschino, Marc Jacobs, Max Mara, Max&Co., Moschino, Pierre Cardin, Rag&bone, Saks Fifth Avenue, Swatch, ir Tommy Hilfiger.

Marchon
Marchon
Vardiniai akiniai

Įmonė veiklą pradėjo kaip pirmoji išankstinio apmokėjimo, ne pelno siekianti organizacija, veikianti optikos pramonėje. Šiandien visa tai išsaugo į kai ką kur kas didesnio. Jie turi 5 papildomus verslus ir puikiai aptarnauja visas šias rinkas: akių priežiūros draudimas, aukštosios mados akiniai, individualūs lęšiai, oftalmologinė technologija, mažmeninės prekybos sprendimai.

Menrad
Menrad
Vardiniai akiniai

Vardas MENRAD, reiškia aukštą kokybę ir išskirtinumą. Šis prekės ženklas kuria šiuolaikiškus ir įvairius dizainus visoms amžiaus grupėms. Kiekviena jų kolekcija siūlo aukščiausios kokybės madingus rėmelius, siekiant patenkinti visus klientų poreikius.

Marcolin
Marcolin
Vardiniai akiniai

Marcolin išsidėsčiusi 127 šalyse ir turi 161 atstovybę. Taip pat turi 4 salonus Honkonge, Milane, Niujorke bei Paryžiuje. Vien tik 2016 m. jie pagamino ir pardavė 14 milijonų akinių rėmelių. Visa tai vyksta dėl puikaus išsidėstymo visame pasaulyje. Įmonė turi 1750 darbuotojų ir 650 pardavėjų.

Rodenstock
Rodenstock
Vardiniai akiniai ir lęšiai

Aukšta kompetencija, leidžia Rodenstock tapti unikaliu oftalmologinės optikos prekiniu ženklu. Dėvintiems akinius jie gali pasiūlyti visa kas su jais susiję, o svarbiausia – viskas vienoje vietoje.

 
Paieška
Nerandate ieškomo prekės ženklo?

Kavita siūlo daugiau nei 100 prekės ženklų, kurie neįtraukti į šį sąrašą. Susisiekite ir mes pateiksime pilną savo prekės ženklų sąrašą.

Kontaktiniai lęšiai
Lęšiai

Užsisakykite prekių katalogą

Vartojimo prekės

Lęšiai

Mūsų plati optinių lęšių linija apima asferinius, sferinius ir cilindrinius lęšius. Turime dviejų tipų lęšius su ir be antirefllekcine danga.

Firminiai akiniai ir privatūs prekės ženklai

Daugiau nei 70 žinomų didžiausių akinių gamintojų prekinių ženklų.

Kavita gali uždėti jūsų prekės ženklo logotipą ant mūsų akinių ir padėti sukurti kažką unikalaus jūsų verslui. Nuo 1994 m. dirbame optikos versle ir bendradarbiaujame su vienais didžiausių akinių prekių ženklais pasaulyje.

Kontaktiniai lęšiai

Jūsų paciento poreikių tenkinimas prasideda išsamia konsultacija, siekiant išsiaiškinti jo akių būklę, gyvenimo būdą ir akių korekcijos poreikius.  Kavita jums suteiks konsultaciją ir pasiūlys įvairius kontaktinius lęšius.

  • Vienadieniai kontaktiniai lęšiai
  • Dviejų savaičių kontaktiniai lęšiai
  • Mėnesio kontaktiniai lęšiai
  • Spalvoti kontaktiniai lęšiai
  • Toriniai kontaktiniai lęšiai
  • Daugiažidiniai (daugiafunkciniai) kontaktiniai lęšiai
  • Akių priežiūros priemonės (kontaktinių lęšių priežiūros priemonės, akių lašai, akių vokų servetėlės)