Chirurginiai siūlai

Prekės ženklas Serag Wiessner, Vokietija
Modelis Įvairūs. Žiūrėti Serag Wiessner katalogą

Platus tirpstančių ir netirpstančių chirurginių siūlų, chirurginių adatų, tekstilinių implantų bei tirpalų žaizdų priežiūrai pasirinkimas.

 • Besirezorbuojantys siūlai. Platus besirezorbuojančių siūlų pasirinkimas atitinka įvairių chirurgijos specialybių poreikius ir užtikrina tvirtą ir saugų skirtingų audinių susiuvimą;
 • Nesirezorbuojantys siūlai. Nesirezorbuojantys siūlai tinkami naudoti įvairių chirurginių operacijų metu, įskaitant širdies ir kraujagyslių chirurgiją, oftalmologiją ir neurochirurgiją;
 • Mazgo nereikalaujantys dantyti siūlai. Audiniai susiuvami nerišant mazgų, tačiau išlaikant siūlės tvirtumą ir saugumą.

Adatos:

 • platus atrauminių adatų, kurios gaminamos iš 300 serijos plieno, asortimentas. Šioms adatoms būdingas optimalus atsparumas lenkimui, geriausias lankstumas ir puikus įsiskverbimo gebėjimas – visos savybės, leidžiančios chirurgui lengvai ir užtikrintai dirbti.
 • Adatų tipai: apvalios formos adata su trokaro galu, apvalios formos adata, reversinė pjovimo adata, retrospektyvioji adata su specialiu tašku, kvadratinė kūno adata su lanceto galu.

Tirpalai:

 • „Lavanid wound gel“ – sterilūs hidrogeliai, turintys konservantų, pasižyminčių puikiu audinių biologiniu suderinamumu. Jie tinka tiesiogiai tepti ant žaizdos ir sudrėkinti bei gali būti naudojami ant tvarsčių su konservantais. Tai sumažina žaizdos užkrėtimo bakterijomis riziką ir neleidžia bakterijoms patekti iš aplinkos.
 • LAVANID® 1 ir LAVANID® 2 yra ringerio tirpalo pagrindo sterilūs izotoniniai žaizdų plovimo tirpalai su 0,02 % arba 0,04 % konservanto poliheksanido. Poliheksanidas neleidžia daugintis mikroorganizmams žaizdos viršuje ir tirpale.

Daugiau informacijos


  Sutinku su privatumo politika.

  Turite klausimų?

  Užsakymų valdymo sistema

  Produktų katalogas

  Galite rinktis iš daugiau nei 5000 skirtingų prekių – nuo akinių ir kontaktinių lęšių iki medicinos įrangos.

  Optimizuotas užsakymų teikimas

  Atraskite optimizuoto užsakymų teikimo galimybes, įskaitant tiesioginį pristatymą Jūsų klientams ar pacientams.

  Informacija apie prekes sandėlyje

  Planuoti užsakymus Jums padės sistemoje pateikiama informacija apie prekių likučius sandėlyje bei planuojamą pristatymo terminą.

  Greitesnis užsakymo įvykdymas

  Užsakymų valdymo sistema užtikrina greitą ir sklandų užsakymo įvykdymą.

  Kiti produktai

  Užsisakykite produktų katalogą

  Partnerystė su „Kavita“ visuomet profesionali ir asmeniška. Pradėkime pokalbį – užpildykite užklausos formą ir gaukite mūsų prekių katalogą arba asmeniškai Jums pritaikytą pasiūlymą.


   Sutinku su privatumo politika.